Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

G D K spol. s r.o.

Konstrukce a výroba strojů určených pro extruzní vyfukování

O společnosti

Společnost G D K spol. s r.o., byla založena v roce 1992 a zabývá se stavbou strojů pro zpracování plastů. Výrobní program tvoří vyfukovací stroje, které slouží k výrobě dutých těles z plastů metodou extruzního vyfukování. Typickými výrobky jsou zejména obaly, se kterými se setkáváme v každodenním životě. Vyfukované lahve a kanystry nacházejí uplatnění při balení, uchování a přepravě produktů, jako jsou bytová chemie, kosmetika nebo potraviny. Další skupinu tvoří technické výrobky pro použití ve zdravotnictví nebo v automobilovém průmyslu. Typickými představiteli jsou vzduchová potrubí nebo zásobníky provozních tekutin.

Součásti holdingu KOH-I-NOOR se společnost stala v roce 2020.

Základem činnosti společnosti je vlastní vývoj a konstrukce vyráběných strojů. Jednotlivé komponenty jsou zajišťovány subdodavateli pro finální montáž ve vlastní montážní hale.

Vyfukovací stroje GDK tvoří ucelenou objemovou řadu v šesti základních velikostních modifikacích podle objemu vyráběného produktu. Konstrukční koncepce je založena na horizontálním posuvu forem a variabilitě použitých typů pohonů. Zákazník tak má možnost volby od pneumatických pohonů pro základní provedení strojů až po servoelektrické pohony pro stroje vyžadující vysoký komfort obsluhy a precizní řízení technologických parametrů.

Pro konkrétní nabídku strojů navštivte stránky www.gdk.cz.

Aktuálně

KOH-I-NOOR MACHINERY a.s.  | 

Baarova 769/45, Michle (Praha 4), 140 00 Praha  | 

e-mail: info@kinmachinery.cz