Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

KOH-I-NOOR MACHINERY a.s.

Production of Injection and Blow Molds intended for molding plastic parts and related tools.
Production of molded parts by applying plastic injection molding technology.
Production is centered on supplies for the automotive, electrotechnical and consumer goods industries.

Hlavní činnosti

KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.

Výrobní profil firmy je rozdělen do dvou oblastí. První oblast je konstrukce a výroba vstřikovacích a vyfukovacích forem pro lisování plastových dílů a druhá oblast je výroba výlisků použitím technologie vstřikování termoplastů. Výroba je zaměřena na technické výlisky z oblastí automobilového a elektrotechnického průmyslu, kosmetiky a zdravotní techniky.

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Divize nástrojárna
Hlavní specifikace produkce jsou formy pro termoplasty s maximálními rozměry 800 x 600 x 600 mm a váhou do 2,5 tuny. Menšinový výrobní program je výroba tvarovacích a střižných nástrojů do max. tloušťky plechu 3 mm a výroba přesných dílů a součástek.

Divize lisovna
Aktuálně je vybavena celkem 32 horizontálními vstřikolisy s minimální uzavírací silou od 25 tun až po 575 tun. Větší polovina lisů je doplněna automatizací. Lisuje především technické výlisky do váhy 1 kg.

KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o.

Společnost svým zákazníkům nabízí komplexní řešení zakázek technologického vývoje výlisku, konstrukci a výrobu formy, vyzkoušení a ověření procesu vstřikování, sériovou výrobu vstřikovacích dílců a logistický proces.

KOH-I-NOOR LPS s.r.o.

Poskytujeme komplexní zákaznický servis od návrhu technologie, MF analýzy, výroby nástroje, jeho testování, schválení vzorů až po následnou sériovou výrobu a dodávku dílů v stabilní kvalitě.

Aktuálně

KOH-I-NOOR MACHINERY a.s.  | 

Baarova 769/45, Michle (Praha 4), 140 00 Praha  | 

e-mail: info@kinmachinery.cz