Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.

Konstrukce a výroba vstřikovacích a vyfukovacích forem
pro lisování a montáže plastových dílů

Formy a výroba nástrojů

Vstřikovací formy

KOH-I-NOOR Ponas nabízí kompletní konstrukci a výrobu vstřikovacích forem včetně etážových, tandemových, 2K a mnohonásobných forem. Zpracování technické dokumentace provádíme na základě dodaných požadavků zákazníka.

KOH-I-NOOR Ponas používá všechny dostupné technologie (např. HSC frézování, 5-osé frézování, moderní software, atd).

K analýzám vstřikování plastů používáme Moldex3D. Tento software nám umožňuje určit nejvhodnější umístění vtoku, studené spoje, tlakové poměry ve výlisku a deformace dílu.

Vyfukovací formy

Dalším oborem činnosti naší nástrojárny je konstrukce a výroba vyfukovacích forem pro technologie extrusion, stretch blow molding a injection blow molding. Formy a jejich kompletní příslušenství jsou určeny jednak pro produkty obalového průmyslu, ale také z velké části pro výrobu technických dílů, určených pro zdravotnictví, spotřební a zejména automobilový průmysl.

V předvýrobních fázích projektů zajišťujeme vývoj, konstrukční a designová řešeních vlastních výrobků dle požadavků a zadání zákazníka. Podporou zabezpečení požadované kvality nástrojů je odpovídající technické vybavení jednotlivých pracovišť a zejména kvalifikace a dlouholeté zkušenosti našich pracovníků.

Aktuálně

KOH-I-NOOR MACHINERY a.s.  | 

Baarova 769/45, Michle (Praha 4), 140 00 Praha  | 

e-mail: info@kinmachinery.cz