Více informací

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Konstrukce a výroba vstřikovacích
forem s kovovými zálisky

RONAS - Kariéra

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o., stabilní strojírenská společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vstřikovacích forem pro termoplasty a technických plastových výlisků pro automobilový, elektrotechnický a spotřební průmysl, hledá nové perspektivní a motivované zaměstnance, kteří by měli zájem posílit náš pracovní tým.
Firma je vnitřně strukturována na dvě organizační jednotky (divize), lisovnu a nástrojárnu, se vzájemnou vazbou úzké spolupráce.

Novým zaměstnancům nabízíme:
- zázemí úspěšné české výrobní společnosti
- zajímavé technické pozice
- možnost odborného a profesního růstu
- odpovídající mzdové ohodnocení
- dlouhodobé zaměstnání u stabilního zaměstnavatele
- následné prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- týden dovolené navíc, stravenky
, pružnou pracovní dobu
- další zajímavé benefity na volnočasové aktivity, relaxaci, cestování, péči o zdraví ...

V současné době hledáme kandidáty pro obsazení následujících pozic:

OBCHODNÍ REFERENT/ka

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu:
h.cabova@ronas.com

bližší informace níže

Datum zveřejnění: 29.08.2019

Náplň práce obchodního referenta:
administrativní a technická podpora specialistů obchodu a zákazníka, komunikace s pracovníky obchodního úseku na úrovni koordinace zakázek a jejich administrace.

POŽADUJEME:
- minimálně SŠ vzdělání obchodního nebo technického směru
- aktivní komunikativní znalost AJ slovem i písmem
- pracovní zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici
- komunikační schopnosti, přesnost, důslednost, aktivní přístup k plnění úkolů
- orientace na firemní priority a zákazníka
- výhodou je řidičské oprávnění skupiny B/aktivní řidič

Aktuálně

KOH-I-NOOR MACHINERY a.s.  |

Baarova 769/45, Michle (Praha 4), 140 00 Praha  |

e-mail: info@kinmachinery.cz