Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o.

konstrukce a výroba precizních forem pro vstřikování plastů
specializace na pohledové a optické díly
výroba výlisku od A do Z

O společnosti

Společnost KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o. má již dlouholetou tradici v nástrojářské výrobě a v produkci precizních vstřikovacích forem a komplikovaných vstřikovacích dílců.

KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o.Díky strategické pozici v srdci Evropy, zaujímá KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o. optimální polohu pro zajištění zákaznických požadavků z různých částí evropského kontinentu.

KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o. svým zákazníkům nabízí komplexní řešení zakázek technologického vývoje výlisku, konstrukci a výrobu formy, vyzkoušení a ověření procesu vstřikování, sériovou výrobu vstřikovacích dílců a logistický proces.

Zákazníky společnosti KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o. jsou nadnárodní koncerny působící v automobilovém průmyslu. Společnost naplňuje vysoké požadavky a očekávání svých zákazníků, díky širokému know-how svých činností, propracovaného systému řízení, ale i díky znalostem a zkušenostem svých pracovníků.

KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o.Plnění vysokých výrobních standardů je jistotou i pro nové zákazníky, kteří hledají kompetentního, stabilního a perspektivního partnera pro nové projekty.

Věříme, že naše schopnosti a přístup budou     pro vás natolik podmětné, že se staneme vašim budoucím partnerem.

Na spolupráci se těší tým KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o.

Aktuálně

KOH-I-NOOR MACHINERY a.s.  | 

Baarova 769/45, Michle (Praha 4), 140 00 Praha  | 

e-mail: info@kinmachinery.cz