Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o.

konstrukce a výroba precizních forem pro vstřikování plastů
specializace na pohledové a optické díly
výroba výlisku od A do Z

O společnosti

Společnost KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o. má již dlouholetou tradici v nástrojářské výrobě a v produkci precizních vstřikovacích forem a komplikovaných vstřikovacích dílců.

KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o.Díky strategické pozici v srdci Evropy, zaujímá KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o. optimální polohu pro zajištění zákaznických požadavků z různých částí evropského kontinentu.

KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o. svým zákazníkům nabízí komplexní řešení zakázek technologického vývoje výlisku, konstrukci a výrobu formy, vyzkoušení a ověření procesu vstřikování, sériovou výrobu vstřikovacích dílců a logistický proces.

Zákazníky společnosti KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o. jsou nadnárodní koncerny působící v automobilovém průmyslu. Společnost naplňuje vysoké požadavky a očekávání svých zákazníků, díky širokému know-how svých činností, propracovaného systému řízení, ale i díky znalostem a zkušenostem svých pracovníků.

KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o.Plnění vysokých výrobních standardů je jistotou i pro nové zákazníky, kteří hledají kompetentního, stabilního a perspektivního partnera pro nové projekty.

Věříme, že naše schopnosti a přístup budou     pro vás natolik podmětné, že se staneme vašim budoucím partnerem.

Na spolupráci se těší tým KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o.

Politika KOH-I-NOOR Formex

Firma KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o. chce být moderní organizací s pevným postavením na trzích střední Evropy v oblasti výroby vstřikovacích forem a plastových výrobků pro automobilový průmysl.

Vedení firmy KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o.. vyhlašuje v souvislosti se zavedením systému managementu kvality dle normy ISO 9001:2008 (pro provoz nástrojárna) a normy ISO / TS 16949: 2009 (pro provoz lisovna) tyto hlavní zásady managementu:

  • Neustálé zlepšování účinnosti všech procesů managementu kvality a včasné přijímání preventivních opatření
  • Identifikování a plnění zákonných požadavků, předpisů týkajících se výroby, procesů a činností, včetně požadavků odsouhlasených zákazníky
  • Pravidelné hodnocení ekonomických výsledků včetně nákladů na jakost a systematické vyhledávání možnosti jeho dalšího zlepšování
  • Udržování veškeré dokumentace systému kvality v aktuálním stavu
  • Monitorování a hodnocení způsobilosti dodavatelů a vytváření jasné a otevřené komunikace a vzájemně prospěšných vztahů s dodavateli
  • Posilování otevřeného přístupu a dialogu se zaměstnanci a ostatními zainteresovanými stranami přijímáním a reagováním na jejich podněty
  • Podporování procesů QMS, jejich měření, monitorování a analyzování, aby bylo dosahováno plánovaných výsledků a neustálého zlepšování
  • Vnímání jednotlivých činností v organizaci jako vzájemně na sebe působících procesů
  • Vytváření a uvolňování zdrojů pro rozvoj a zlepšování výkonnosti a účinnosti systému managementu kvality

Zvyšování produktivity, kvality a schopnost konkurovat je věcí cti každého našeho zaměstnance. Úroveň jeho kvalifikace, hrdost na výsledky své i celé firmy a vědomá podpora programu trvalého zlepšování kvality a práce bez chyb je rozhodujícím faktorem pro dosažení a udržení vysoké úrovně naší produkce.

Firma KOH-I-NOOR FORMEX s.r.o. hodlá posílit své postavení mezi nejvýznamnějšími dodavateli v oboru.

 

Aktuálně

KOH-I-NOOR MACHINERY a.s.  | 

Baarova 769/45, Michle (Praha 4), 140 00 Praha  | 

e-mail: info@kinmachinery.cz