Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

KOH-I-NOOR MACHINERY a.s.

Production of Injection and Blow Molds intended for molding plastic parts and related tools.
Production of molded parts by applying plastic injection molding technology.
Production is centered on supplies for the automotive, electrotechnical and consumer goods industries.

Změně sídla KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.

Vážení obchodní partneři,

společnost KOH-I-NOOR PONAS s.r.o., se sídlem Starohradská 47, Dolní Předměstí, 572 01 Polička, IČ: 150 35 964, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 1022 (dále jen „KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.") si Vám dovoluje oznámit, že s účinností od 1. července 2021 dochází ke změně sídla společnosti následovně.

Sídlo společnosti KOH-I-NOOR PONAS s.r.o. bude od 1.7.2021 na adrese Na Vyšehradě 1091, 572 01 Polička. Ostatní údaje zůstávají beze změny.

Výše uvedené změny nemají žádný vliv na práva a závazky, které má naše společnost vůči svým obchodním partnerům, ani na jejich práva a závazky vůči naší společnosti.

Dovolujeme si Vás tedy tímto zdvořile požádat, aby jste od 1.7.2021 na všech dokumentech, v korespondenci, při jakémkoliv jednání, které budete činit ve vztahu k naší společnosti, zejména na daňových dokladech (fakturách) Vámi vystavovaných, uváděli už výše uvedené údaje, tj. obchodní firmu KOH-I-NOOR PONAS s.r.o. a sídlo Na Vyšehradě 1091, 572 01 Polička.

Pro podrobnější informace prosím navštivte naše webové stránky www.kinmachinery.cz, případně, máte-li ke změně sídla naší společnosti jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 461 723 201 nebo prostřednictvím adresy elektronické pošty info@ponas.cz.

Děkujeme za pochopení a respektování výše uvedené změny. 

S pozdravem 
Ing. Robert Záboj, Ph.D. jednatel KOH-I-NOOR PONAS s.r.o. 


< zpět na přehled
Aktuálně

KOH-I-NOOR MACHINERY a.s.  | 

Baarova 769/45, Michle (Praha 4), 140 00 Praha  | 

e-mail: info@kinmachinery.cz