Více informací

KOH-I-NOOR MACHINERY a.s.

Production of Injection and Blow Molds intended for molding plastic parts and related tools.
Production of molded parts by applying plastic injection molding technology.
Production is centered on supplies for the automotive, electrotechnical and consumer goods industries.

LPS - Kariéra

Nástrojař

Datum zveřejnění: 18.04.2018

Náplň práce:

  • provádět úpravy a údržby forem
  • odstraňovat defekty na formě
  • odpovídat za správný postup montáže a demontáže nástrojů
  • pracovat samostnatně a hledat nová řešení technických problémů
  • sledovat stav opotřebení forem a provádět jejich údržbu
  • spolupracovat s ostatními odděleními ve firmě

Požadujeme:

  • minimálně mít výuční list nebo SŠ vzdělání strojního zaměření
  • samostatnost při plnění úkolů
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodoU
  • znát problematiku oprav a údržby forem na vstřikování plastů
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme:

  • zajímavou práci v atraktivním oboru dodavatele automobilového průmyslu
  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti
  • závodní stravování
  • odborná školení
  • přátelský kolektiv

Dílenská kontrola kvality

Datum zveřejnění: 12.06.2018

Náplň práce

  • vstupní kontrola materiálu
  • mezioperační kontrola výrobního procesu podle stanovených plánů
  • uvolňování / zastavení výroby
  • procesní kontrola výrobků
  • evidence

Požadujeme

  • min. SOU, všeobecné technické vzdělání výhodou, možné i pro ABSOLVENTY
  • ochota pracovat na směny (12-ti hodinové směny)
  • zodpovědnost, flexibilita, preciznost (cit na detail), odolnost vůči stresu
  • dobrý zrak – vyhodnocování vizuálních vad výlisků
  • uživatelská znalost MS Office
  • praxe v oblasti kvality výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti

Aktuálně

KOH-I-NOOR MACHINERY a.s.  |

Baarova 769/45, Michle (Praha 4), 140 00 Praha  |

e-mail: info@kinmachinery.cz